قوانین و مقررات

استفاده از هفت روز ضمانت بازگشت کالا 

 

اشکال یا ایراد فنی باید حداکثر تا هفت روز پس از دریافت کالا اطلاع داده شود .

لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان هفت روز ، نگهداری شود و از دور ریختن ، نوشتن و بر چسب زدن بر روی آن جلوگیری شود .

اشکال های فنی و ظاهری ( شکستگی ، خط و خش و مانند آن روی بدنه ) شامل این ضمانت نمی باشد .

 

اگر مشتری از خرید خود منصرف شده است :

۱ – انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می گیرد که باز نشده باشد ، هیچگونه دخل و تصرف ، باز کردن بسته بندی اولیه ، پلمپ ، بر چسب و حتی نایلون وکیوم ، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد . حتی اگر از کالا استفاده نشده با شد . بازگرداندن کالا فقط در صورتی ممکن است که پس از بررسی کارشناسان تایید شود که از آن استفاده نشده باشد و پلمپ آن باز نشده باشد . ( هزینه بازگشت یه عهده مشتری می باشد ) اقلام زیر شامل این بند نمی باشد :

هارد دیسک – درایو نوری ( سی دی رایتر ، دی وی دی رایتر – بلوری رایتر ) – پرینتر – اسکنر – کارتریج

۲ – سفارش یک کالا به تعداد ، شامل حق استرداد نمی باشد .

۳ – اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد ، باید هر چه سریعتر به شماره های موجود در ” تماس با ما ” تماس گرفته و اطلاع داده شود .

 

کالای سفارش داده شده با کالای دریافت شده تفاوت دارد :

ظرف مدت ۲۴ ساعت باید به آنلاین جیب از طریق تلفن اطلاع داده شود .

اگر مغایرت ، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است ، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه ، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد . در صورت باز شدن پلمپ یا استفاده از کالا امکان رسیدگی به درخواست مشتری وجود ندارد .

مسئولین فنی ظرف مدت ۷۲ ساعت از دریافت کالا به بررسی تفاوت پرداخته و در صورت تایید کارشناس ، کالا برای مشتری تعویض می گردد . در صورت عدم تایید کارشناسان ، کالا برای مشتری پس فرستاده می شود .

 

کالا در اثر حمل  و نقل دچار آسیب شد :

در صورتیکه آسیب قبل از بازکردن بسته قابل مشاهده باشد ، مشتری می تواند از تحویل گرفتن بسته خودداری نماید تا کالا برای بررسی و ارسال مجدد به آنلاین جیب مرجوع شود . از آنجا که کالا بصورت استاندارد و ایمن بسته بندی می شود ، بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل کالا به عهده شرکت حمل و نقل می باشد .

کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن ، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به آنلاین جیب ارسال شود .

 

 

کالا را چطور ارسال کنید : 

 

۱ – از ارسال کالا بدون هماهنگی با آنلاین جیب جداً خودداری کنید .

۲ – برای ارسال ، باید کالا به همراه تمامی وسایل و متعلقات خود در جعبه یا کارتن اصلی خود به خوبی بسته بندی شود .

۳ – بر چسب زدن یا نوشتن توضیحات ، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن ، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد . ( توضیحات خود را پشت فاکتور و یا قطعه کاغذ جداگانه ای بنویسید )

۴ – آدرس و تلفن تماس در بخش ” تماس با ما ” موجود می باشد .